Bumili 15KPA280 sa BYCHPS
Bumili na may garantiya
| Boltahe - Baliktarin Standoff (Typ): | 280V |
|---|---|
| Boltahe - Clamping (Max) @ IPP: | 477.23V |
| Boltahe - Breakdown (Min): | 294.84V |
| unidirectional Channels: | 1 |
| uri: | Zener |
| Supplier aparato Package: | P600 |
| serye: | 15KPA |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 15000W (15kW) |
| packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Kaso: | P600, Axial |
| operating Temperature: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Salalayan Type: | Through Hole |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tagagawa Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Manufacturer Bilang Bahagi: | 15KPA280 |
| paglalarawan: | TVS DIODE 280VWM 477.23VC P600 |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 317.9A |