Bumili BK/C515-375-R sa BYCHPS
Bumili na may garantiya
| Boltahe Rating - DC: | - |
|---|---|
| Boltahe Rating - AC: | 250V |
| Sukat / Dimension: | 0.217" Dia x 0.598" L (5.50mm x 15.20mm) |
| serye: | C515 |
| Oras ng pagtugon: | Slow |
| packaging: | Bulk |
| Package / Kaso: | 2AG, 5mm x 15mm (Axial) |
| Ibang pangalan: | 283-2642 BK-C515-375-R BK/C515-375R BK/C515375R C515-375-R C515-375R |
| operating Temperature: | - |
| Salalayan Type: | Through Hole |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Melting I²t: | 1.531 |
| Tagagawa Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Manufacturer Bilang Bahagi: | BK/C515-375-R |
| Type fuse: | Cartridge, Glass |
| paglalarawan: | FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG |
| DC Cold Resistance: | 0.81 Ohm |
| kasalukuyang Rating: | 375mA |
| kulay: | - |
| Breaking Capacity @ Rated Boltahe: | 35A |