Bumili MAP5KE16A sa BYCHPS
Bumili na may garantiya
| Boltahe - Baliktarin Standoff (Typ): | 16V |
|---|---|
| Boltahe - Clamping (Max) @ IPP: | 26V |
| Boltahe - Breakdown (Min): | 17.8V |
| unidirectional Channels: | 1 |
| uri: | Zener |
| Supplier aparato Package: | DO-204AL (DO-41) |
| serye: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 500W |
| packaging: | Bulk |
| Package / Kaso: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Ibang pangalan: | 1086-4337 1086-4337-MIL |
| operating Temperature: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Salalayan Type: | Through Hole |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Bilang Bahagi: | MAP5KE16A |
| paglalarawan: | TVS DIODE 16VWM 26VC DO41 |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 19.2A |