Bumili MXSMCJ110CA sa BYCHPS
Bumili na may garantiya
| Boltahe - Baliktarin Standoff (Typ): | 110V |
|---|---|
| Boltahe - Clamping (Max) @ IPP: | 177V |
| Boltahe - Breakdown (Min): | 122V |
| uri: | Zener |
| Supplier aparato Package: | DO-214AB (SMCJ) |
| serye: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 1500W (1.5kW) |
| packaging: | Bulk |
| Package / Kaso: | DO-214AB, SMC |
| Ibang pangalan: | 1086-14495 1086-14495-MIL |
| operating Temperature: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Salalayan Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Bilang Bahagi: | MXSMCJ110CA |
| paglalarawan: | TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 8.4A |