Bumili ZTX601ASTOA sa BYCHPS
Bumili na may garantiya
| Boltahe - Kolektor Emitter Breakdown (Max): | 160V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, IC: | 1.2V @ 10mA, 1A |
| Type transistor: | NPN - Darlington |
| Supplier aparato Package: | E-Line (TO-92 compatible) |
| serye: | - |
| Power - Max: | 1W |
| packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Kaso: | E-Line-3, Formed Leads |
| operating Temperature: | -55°C ~ 200°C (TJ) |
| Salalayan Type: | Through Hole |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Bilang Bahagi: | ZTX601ASTOA |
| Frequency - Transition: | 250MHz |
| Ang pinalawak Paglalarawan: | Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 160V 1A 250MHz 1W Through Hole E-Line (TO-92 compatible) |
| paglalarawan: | TRANS NPN DARL 160V 1A E-LINE |
| DC Kasalukuyang Gain (HFE) (Min) @ Ic, Vce: | 2000 @ 500mA, 10V |
| Current - Kolektor Cutoff (Max): | 10µA |
| Current - kolektor (Ic) (Max): | 1A |
| Email: | [email protected] |